737 883 785

Złomowanie aut Łowicz

Bez względu na to czy interesuje Państwa auto skup czy złomowanie pojazdów w Łowiczu – każdorazowo u nas czeka wykwalifikowany zespół specjalistów z dużą ilością lat doświadczenia w zawodzie. To z ich ramienia zawsze można liczyć na fachowe poradnictwo w przyjaznej atmosferze. Działamy na terenie województwa mazowieckiego – konkretnie z Łowicza i właśnie klientów z tego obszaru zapraszamy najserdeczniej do skorzystania z naszych usług złomowania aut Łowicz.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, co przekłada się na umiejętność połączenia fachowej, zdobywanej przez lata wiedzy o motoryzacji z nowoczesnymi technologiami, co powoduje błyskawiczną obsługę Państwa zlecenia. Wciąż poszerzamy swoją ofertę – śledząc potrzeby rynkowe, chcąc niezmiennie w pełni odpowiadać na potrzeby naszych lojalnych, jak i nowych klientów.

737 883 785

Skup aut Łowicz

Skupujemy wszelkiego rodzaju auta osobowe, dostawcze, przyczepy czy lawety. Także pojazdy angielskie czy amerykańskie.

Auto kasacja Łowicz

Jesteśmy zainteresowani także pojazdami uszkodzonymi, powypadkowymi czy skorodowanymi. Za wszystkie zapłacimy Ci gotówką.

Auto komis Łowicz

Możesz pozostawić swój pojazd w komisie lub zostawić w rozliczeniu za inny model. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skup aut uszkodzonych Łowicz

Skup samochodów powypadkowych Łowicz

Sprzedaż uszkodzonego samochodu, powypadkowego pojazdu nie zawsze jest tak prosta jak nam się wydaje. Posiadając kilkunastoletnie samochody, wysłużone, z lekkimi lub większymi oznakami „przygód parkingowych” jest to problematyczne – Klienci są wybredni i wierzą w osiemnastoletnie auta w idealnym stanie. Możemy taki samochód sprzedać w całości lub na części. O ile uszkodzenia są małe sprzedaż w całości wydaje się dobrym rozwiązaniem, ale co ze sprzedażą na części? Dużo czasu poświęcimy na przygotowanie ofert, wystawieniu aukcji, dzwonieniu etc. Możliwe że nawet sprzedamy klika części, ale co z resztą samochody? Pozostałości samochodu – wraku też przydało by się pozbyć… Kompleksowy rozwiązaniem problemów wynikających z posiadania uszkodzonego, powypadkowego samochodu jest sprzedaż auta do naszej Auto kasacji Łowicz. Kupimy od Ciebie auto w każdym stanie za gotówkę, a następnie już nasi fachowcy zmierzą się z jego rozbiórką i ostateczną utylizacją wszelkich części. Co ważne, nasza auto kasacja to w pełni legalny proces, co powoduje, że otrzymasz zaświadczenie, z którym wyrejestrujesz auto w swoim urzędzie.

Skup aut przeznaczonych na złom

Zdarzają się sytuacje kiedy w wyniku wypadków, kolizji drogowych lub innych zdarzeń losowych, samochód nie nadaje się do naprawy i dalszej eksploatacji. Każdemu z nas może przytrafić się taka sytuacja, w końcu wypadki chodzą po ludziach. W takiej sytuacji jedynym legalnym pozbyciem się samochodu jest złomowanie samochodu Łowicz – sprzedaż pojazdu na złom i jego kasacja. Kasacja pojazdów zgodnie z przepisami prawa jest dozwolona tylko w wyznaczonych miejscach.. Dlaczego ważne jest aby zezłomować pojazd w legalny sposób? Tylko firmy posiadające zezwolenie są uprawnione do wystawienia dokumentów niezbędnych do wyrejestrowania pojazdu. Bez w/w dokumentów urząd komunikacji nie wyrejestruje samochodu, zatem zawsze należy wybierać legalne źródła wyłączania pojazdów z ruchu drogowego.

Auto szrot, auto złom Łowicz

Nasz szrot w Łowiczu to miejsce, gdzie możesz zgłosić swój powypadkowy, skorodowany czy uszkodzony samochód. Nasi pracownicy dysponują lawetami, zajmują się holowaniem, dlatego nie musisz martwić się o przywóz pojazdu na miejsce, bo odbierzemy go ze wskazanego miejsca.

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, a i tak za każde auto płacimy gotówką przy odbiorze!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!