737 883 785

Skup aut Błonie

skupie aut Błonie z powodzeniem możesz sprzedać od ręki swój wysłużony, używany wóz. Jeśli Twój samochód od jakiegoś czasu zalega Ci na parkingu, a nie chcesz już wkładać w jego kolejne naprawy i ubezpieczenie OC, zadzwoń do nas! Przy sprzyjających okolicznościach, być może kupimy go od Ciebie już w ciągu 24 godzin!

Zajmujemy się także złomowaniem samochodów na terenie Błonia. Odkupimy od Ciebie za gotówkę także skorodowane czy powypadkowe auta.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

737 883 785

Skup aut Błonie

Skupujemy wszelkiego rodzaju auta osobowe, dostawcze, przyczepy czy lawety. Także pojazdy angielskie czy amerykańskie.

Auto kasacja Błonie

Jesteśmy zainteresowani także pojazdami uszkodzonymi, powypadkowymi czy skorodowanymi. Za wszystkie zapłacimy Ci gotówką.

Auto komis Błonie

Możesz pozostawić swój pojazd w komisie lub zostawić w rozliczeniu za inny model. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skup samochodów za gotówkę Błonie

Nasz skup samochodów używanych to znana w Błoniu i okolicach firma, która cieszy się uznaniem i wysokimi recenzjami Klientów. Od lat z powodzeniem obsługujemy klientów w województwie mazowieckim, to dlatego kierowcy polecają nas dzięki czemu z roku na rok przybywa nam nowych Klientów.  Kierowcy są przekonani, że sprzedając nam swój samochód, trafia on w najlepsze ręce.

Skup aut Błonie to jeden z najlepszych sposobów na szybkie pozbycie się niepotrzebnego pojazdu, który z pewnością zajmuje miejsce na parkingu lub w garażu. Oprócz  tego, że jesteśmy zainteresowani wszelkiego rodzaju samochodami osobowymi, przyjmiemy również samochodu ciężarowe, dostawcze, motory, skutery domki holenderskie czy campingi. Możesz zwrócić się do nas również z innymi ciekawymi pojazdami specjalnymi, jak autami z kierownicą po prawej stronie czy samochodami amerykańskimi.

Nasza firma zajmująca się skupem samochodów w Błoniu rozpatrzy każdy wniosek. Już teraz skontaktuj się z naszą firmą.

Auto skup Błonie

Jesteś w posiadaniu niechcianego samochodu, który tylko zajmuje miejsce w garażu, czy na parkingu? Może próbowałeś już sprzedać go na portalach ogłoszeniowych i aukcyjnych, ale nie przyniosło to żadnego skutku, bo Klienci są zbyt wymagający?  Sprzedaj nam swój samochód za gotówkę! Jesteśmy po to, by Ci pomóc i abyś pozbył się zbędnego balastu. Działamy błyskawicznie, dzięki czemu szybko otrzymasz upragnioną gotówkę do ręki od razu po sporządzeniu wszelkich dokumentów. Przyjmiemy samochody każdego rodzaju. Skup aut Błonie to firma, która zainteresuje się także samochodami uszkodzonymi czy pokolizyjnymi, rozbitymi i skorodowanymi. Nie wahaj się i zadzwoń do nas, a błyskawicznie otrzymasz wycenę swojego wozu. Jeśli dogadamy się, odbierzemy Twoje auto z wyznaczonego miejsca lawetą do 24 godzin! To takie proste.

Dzięki szerokiej gamie profesjonalistów i fachowego sprzętu, jesteśmy w stanie odebrać Twój pojazd niemal z każdego miejsca, tym samym zapewniając legalność całego procesu sprzedaży i bezpieczeństwo Twoje jak i sprzedawanego pojazdu.

Dlaczego warto wybrać skup aut Błonie?

Jako jedni z nielicznych :
– od ręki i bez targowania podajemy najlepsze ceny,
– podpisujemy dokumenty imiennie = żadnych In Blanco,
– załatwiamy formalności w urzędach w imieniu klienta oraz
– ROZLICZAMY SIĘ GOTÓWKĄ podczas zawierania umowy.

Od razu przy zakupie wypłacamy należną kwotę !

Możemy odebrać auta :
* unieruchomione,
* skorodowane,
* powypadkowe,
* zaniedbane,
* spalone,
* niekompletne i
* uszkodzone…

Odkupimy też auta bez przeglądu technicznego, z kończącym się lub już wygasłym ubezpieczeniem OC!

Skup aut używanych w Błoniu

Dokonujemy profesjonalnej i rzeczowej wyceny, biorąc pod uwagę realną wartość samochodu. Nie kłamiemy, nie oszukujemy i nie kręcimy. Chcemy uczciwie odkupić od Ciebie Twoje auto, tak by obie strony transakcji były zadowolone.

Za każdy pojazd płacimy gotówką zgodnie z indywidualną wyceną zrealizowaną przez wykwalifikowanego pracownika naszego skupu. Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym (powypadkowe, uszkodzone, spalone, po zalaniu, bez ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC itp.) W przypadku braku możliwości dostarczenia pojazdu do naszej stacji, zapewniamy transport własną auto­lawetą. Jesteśmy zainteresowani autami zadbanymi, jak też uszkodzonymi lub przeznaczonymi do naprawy. Zakupić możemy samochody osobowe, ciężarowe i terenowe, jak i pojazdy specjalne. Nie ma znaczenia ich marka oraz model.

Wszyscy mogą być miło zaskoczeni, gdy dowiedzą się, że mogą zarobić trochę na wraku samochodu, którym może być ciężko dostać się z punktu A do punktu B czy nawet na sprzedaży starszego, zardzewiałego nie przypominającego już samochodu modelu. Sztuką jest jednak wykonać trochę badań, aby dowiedzieć się, ile to jest warte i zobaczyć czy można go jeszcze sprzedać.

Oczywiście, że można! Wystarczy, że zadzwonisz do naszego skupu aut Błonie i niebawem poznasz wycenę swojego samochodu!